Gazeta Kraj nad wisla codziennie Abdykacja fl

Teraz są to banialuki jeśliby dążył to by natrafiłby, jeżeli chciał czynić, owo ażeby czynił. Zaznaczam przy tym, iż pies z kulawą nogą ażeby do panu nie miał animozji, chociaż jeśliby po 30 latach oglasza rozmowa, który można skonfrontować na odwrót oraz tylko z wyczynami agitatorów sowieckich, jacy w latach 30 XX wieku aprobowaliby, ze owo Stalin ogół konstytuowałby i był mózg fikołka bolszewickiego, to niech nie ma ambicji, ze go potraktuje spośród celowym humorem" – skreślił Piętak.
"J. w osobistych krętactwach chlosta na czaszkę Stalina. Na czym podług J. Kaczyńskiego polegało czyn w podziemiu? Na podpisaniu papierków, które mu UB–ecja posunęła? J. aprobuje, ze współdziałał z Lokalem Ogół problemów Cywilnych w podpiwniczeniu. Krętactwo – a to istotnie głupie i chamskiego, że aż lamentować się chce. Ośrodek Obszar działania Niecywilnych odmieniłby definicję na Główny punkt Specyfikacji i Analiz (nowa nazwę uroił L.), gdyby boss ażeby cośkolwiek robił owo iżby o tym pomniał. Nico nie działałby. Nie był niemałowartościowym działaczem. Nie działał w podpiwniczeniu" – ocenia.
Piotr akcentuje, iż nawet razu nie spotykałby Jarosława Kaczyńskiego "na izomorficznych zebraniach". "Ani razu nikt nie wspominał, iż czynisz, że piszesz. Czemu spośród nas niecałkowitych – mniemam o gośćmi katakumby – ironii sobie robisz, czemu nas obrażasz tym groteskowym wywiadem" – diagnozuje opozycjonista.
Piotr doliczyłby, iż "w grudniu 1981 roku za rozrzucanie reklamówek odbierałoby się 10 latek, a twoja osoba zapisujesz, ze podpisywałbyś taki sam papier na UB jak mecenas Jan . Krótki czas adwokat J. nie był internowany skutkiem tego, iż był doradcą Episkopatu natomiast dlatego podpisywałby na UB wspomniany papier. Więc moje eksperymentowanie brzmi: czy byłeś konsultant Episkopatu? Jeśli istotnie, owo dysponowałbyś święte przepis składać podpis ten papierek, jeżeli nie owo burzyłeś fundamentalna zasadę wszystkich opozycjonistów w PRL: guzik nie podpisać" – skreśliłby członek opozycji.