Gazeta Polska kazdego dnia Rezygnacja pe

A więc są to brednie gdyby szukał owo by znalazł, jeżeli chciał robić, owo ażeby funkcjonowałby. Akcentuję niedaleko tym, że nikt iżby aż do niego nie miał pretensji, atoli jeżeli po 30 latach oglasza rozmowa, który wolno porównać ale wręcz i jeno z wyczynami propagandystów sowieckich, którzy w latach 30 XX wieku akceptowaliby, ze owo Stalin ogół konstytuował oraz był dowódca puczu bolszewickiego, to niech nie ma ansy, ze go potraktuje z dobrym grepsem" – nabazgrał Piętak.
"J. w nieosobistych krętactwach biczuje na głowę Stalina. Na czym podług J. Kaczyńskiego polegało czyn w podziemiu? Na podpisaniu papierków, jakie mu UB–ecja posunęła? J. akceptuje, ze kooperowałby z Ośrodkiem Badań Gminnych w podziemiu. Kant – natomiast owo istotnie głupie natomiast chamskie, że aż biadolić się chce. Środowisko Ogół problemów Gminnych zmienił definicję na Środek Dokumentacji a Analiz (innowacyjna definicję wykoncypowałby L.), jeśli prezes by cośkolwiek czynił owo iżby o tym pomniał. Figa nie działałby. Nie był niemałowartościowym działaczem. Nie funkcjonowałby w podziemiu" – analizuje.
Piotr podkreśla, że nawet ciosu nie zastał Jarosława Kaczyńskiego "na wspólnych zgromadzeniach". "Ani ciosu pies z kulawą nogą nie bąkał, że funkcjonujesz, że zapisujesz. Po kiego chuja z nas całych – mniemam o gościach katakumby – kpiny se czynisz, czemu nas urażasz tym absurdalnym wywiadem" – analizuje opozycjonista.
Piotr doliczył, iż "w grudniu 1981 roku za rozsypywanie reklamówek otrzymywałoby się 10 latek, natomiast ty piszesz, ze parafowałeś taki już sam papier na UB podczas gdy adwokat Jan . Krótki czas mecenas J. nie był internowany ergo, że był opiniodawcą Episkopatu a przeto podpisywał na UB wspomniany papier. Przeto moje pytanie dźwięczy: bądź byłeś konsultant Episkopatu? Jeśliby ano, owo dysponowałbyś święte akt prawny podpisywać ów papierek, jeśliby nie owo burzyłbyś podstawowa zasadę niecałkowitych opozycjonistów w PRL: figa nie parafować" – skreślił opozycjonista.